Місія - підвищення у суспільстві рівня фінансової культури та всебічне сприяння встановленню фінансової стабільності України.
Ціль - підготовка якісного законодавчого підґрунтя для забезпечення повноцінної роботи Ради фінансової стабільності, а саме, прийняття Закону про Раду фінансової стабільності.
Наша мета - консолідувати та синхронізувати діяльність державних органів влади, які мають відношення до фінансового сектору, задля побудови єдиної фінансової стратегії України.
Сьогодні, як і у 2014 році, для економічної стабілізації та зростання важливо забезпечити фінансову стабільність України. Необхідно побудувати модель управління фінансовою стабільністю на основі мікро- та макропруденційних механізмів. Така модель дасть змогу аналізувати, передбачати та бути готовими до внутрішніх та зовнішніх фінансових криз, що допоможе створити стимули та умови для розвитку економіки у всіх галузях і зрештою поверне довіру громадян та інвесторів до України.
Вже багато країн світу визнало, що забезпечення фінансової стабільності – функція держави, в результаті чого кожна створила свої моделі. Наприклад, вже чверть центробанків світу визнали своєю ціллю підтримку фінансової стабільності. Група G20 ще в 2009 році заснувала Раду фінансової стабільності (FSB). МВФ, починаючи з 2009 року, рекомендує урядам зменшувати макрофінансові ризики за допомогою інструментів грошово-кредитної політики, удосконалення системи аналізу фінансової стабільності та макропруденційного нагляду.